Naše úspechy

školský rok 2016/2017

krajské kolo kategória C  
meno umiestnenie odborná príprava
Pagorová Marieta (1.A) 20. miesto ÚR RNDr. Zuzana Dzuišinová, PhD.
Doucha Miroslav (1.B) 23. miesto ÚR Mgr. Jana Kobulská
Goliášová Karolína (1.A) 29. miesto ÚR RNDr. Zuzana Dzurišinová, PhD.

 

krajské kolo kategória B  
meno umiestnenie odborná príprava
Lelák Emil (2.A) 10. miesto ÚR RNDr. Zuzana Dzurišinová, PhD.

krajské kolo kategória A  
meno umiestnenie odborná príprava
Michalčin Peter (3.C) 3. miesto Mgr. Jana Kobulská
Sončík MIchal (3.A) 5. miesto Mgr. Jana Kobulská

 

školský rok 2015/2016

krajské kolo kategória B    
meno umiestnenie úspešný riešiteľ odborná príprava
Mihalčin Peter (2.C) 3. miesto úspešný riešiteľ Mgr. Jana Kobulská
Pancák Michal (2.A) 15. miesto  nie Mgr. Jana Kobulská

 

krajské kolo kategória A  
meno umiestnenie odborná príprava
Adamčáková Lucia (3.B) 5. miesto Mgr. Jana Kobulská
Mikitová Mária (3.D) 6. miesto Mgr. Jana Kobulská
Polačková Adela (3.A) 8. miesto Mgr. Jana Kobulská

 

školský rok 2014/2015

krajské kolo kategória B  
meno umiestenenie odborná príprava
Polačková Adela (2.D) 9. miesto Mgr. Jana Kobulská
Mikitová Mária (2.A) 13. miesto Mgr. Jana Kobulská

krajské kolo kategória C  
meno umiestnenie odborná ríprava
Michalčin Peter (1.C) 5. miesto Mgr. Jana Kobulská
Tuhrinská Terézia (1.D) 12. miesto Mgr. Jana Kobulská

 

školské kolo kategória B  
meno umiestnenie odborná príprava
Mária MIkitová (2.A) a
Adela Polačková (2.D)
1. miesto Mgr. Jana Kobulská
Martina Zánová (2.B) 2. miesto Mgr. Jana Kobulská
Lucia Adamčáková (2.B) 3. miesto Mgr. Jana Kobulská
Tatiana Tirpáková (2.A) 4. miesto Mgr. Jana Kobulská

 

školský rok 2013/2014

krajské kolo        kategória C  
meno umiestnenie odborná príprava
Mária Mikitová   7.miesto Mgr. Jana Kobulská
Martina Zánová   11. miesto  Mgr. Jana Kobulská
Tatiana Tirpáková  14. miesto  Mgr. Jana Kobulská
Lucia Adamčáková     24. miesto  Mgr. Jana Kobulská

 

 
krajské kolo        kategória A  
meno umiestnenie odborná príprava
Daniel Kocan  9. miesto Mgr. Jana Kobulská

 

školský rok 2012/2013

krajské kolo kategória B  
meno umiestnenie odborná príprava
Andrea Ženčuchová   3. miesto Mgr. Jana Kobulská

 

školský rok 2011/2012

krajské kolo         kategória Dg    
meno umiestnenie odborná príprava        
Jakub Jamrich  7. miesto Mgr. Jana Kobulská  
Katarína Šimková 12. miesto  Mgr. Jana Kobulská

 

 
krajské kolo kategória C  
meno umiestnenie odborná príprava
Andrea Ženčuchová 2. miesto Mgr. Jana Kobulská
Daniel Staruch 5. miesto Mgr. Jana Kobulská
Anna Muľová  13. miesto Mgr. Jana Kobulská

 

krajské kolo       kategória B  
meno umiestnenie odborná príprava
Simona Ivanecká 12. miesto  RNDr.Janka Padová